Oficjalnie: Kosecki w Sandhausen

Oficjalnie: Kosecki w Sandhausen
Paweł Musiał
Paweł Musiał
Źródło: Legia Warszawa

Jakub Kosecki podpisał roczny kontrakt z SV Sandhausen.

Legia Warszawa doszła do porozumienia z niemieckim klubem w sprawie wypożyczenia skrzydłowego. Tym samym przyszły sezon 24-latek rozegra na zapleczu Bundesligi, dołączając między innymi do Mateusza Klicha (Kaiserslautern) oraz Waldemara Soboty (St. Pauli). Dwunasta ekipa minionego sezonu 2. Bundesligi zapewniła sobie opcję wykupu Koseckiego po zakończeniu wypożyczenia.

Były reprezentant Polski z Legią Warszawa sięgnął po dwa mistrzostwa oraz trzy krajowe puchary. W ostatnim sezonie Kosecki nie mógł jednak liczyć na zaufanie szkoleniowca stołecznego klubu, Henninga Berga.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy