OFICJALNIE: Kownacki przejdzie operację

OFICJALNIE: Kownacki przejdzie operację fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Fortuna Dusseldorf

Fortuna Düsseldorf potwierdziła, że Dawid Kownacki przejdzie operację kontuzjowanego kolana.

„Kownacki doznał kontuzji więzadła wewnętrznego podczas treningu i w poniedziałek czeka go operacja. Atakujący nie będzie brał udziału w zajęciach do odwołania” - czytamy w krótkim komunikacie opublikowanym przez niemiecki klub.

Fortuna nie podała na razie spodziewanego terminu powrotu Kownackiego do gry. Według wcześniejszych doniesień dziennikarzy „Bilda” najprawdopodobniej sezon już się dla niego skończył. Bardzo możliwe, że kontuzja wykluczy 22-letniego napastnika z udziału w zbliżającym się wielkimi krokami Euro 2020.

Rozgrywki 2019/2020 są dla Kownackiego kompletnie nieudane. W 19 dotychczasowych występach nie trafił on do siatki ani razu.

Przypomnijmy, że latem Polak został ponownie wypożyczony przez Fortunę z Sampdorii. Zgodnie z warunkami umowy po rozegraniu przez niego kilku spotkań czasowy transfer przeobraził się w wykup za 7,5 miliona euro.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” Meunier krytycznie o kulisach rozstania z PSG. „Chciał, abym grał praktycznie za damo” OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w pierwszej rundzie kwalifikacji Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! Manchester City porozumiał się z Ferránem Torresem?! OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 OFICJALNIE: IFAB podjął decyzję. PIĘĆ zmian do końca sezonu 2020/2021 Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Inter Mediolan gotowy na sprzedaż Eriksena?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?! Kapitan rezerw Borussii Dortmund trafi do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy