Oficjalnie: „Król samobójów” zmienia klub!

Oficjalnie: „Król samobójów” zmienia klub!
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Brighton & Hove Albion, Twitter

Shane Duffy został piłkarzem Brighton & Hove Albion.

"The Seagulls" podali za pośrednictwem swojej strony internetowej, że Duffy zwiąże się z klubem czteroletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Drużyna z Championship nie podała kwoty, za jaką obrońca opuścił Blackburn, lecz ojciec 24-latka poinformował na swoim Facebooku, że jest to 4,2 miliona funtów.

Ojciec piłkarza napisał też, że czuje niezwykłą ulgę, ponieważ dla jego syna skończył się bardzo emocjonujący czas. Zawodnik przeżył w ostatnim czasie prawdziwy piłkarski rollercoaster - na początku miesiąca zdobył dla swojej drużyny bramkę, by w następnym spotkaniu zanotować samobója. Kilka dni po tym wydarzeniu odrzucił propozycję nowego kontraktu i usunął swoje konto na Twitterze.

Jakby tego było mało, dzień po nieudanych rozmowach z klubem... strzelił kolejne dwa samobóje i otrzymał czerwoną kartkę, przez został okrzyknięty przez fanów "Królem samobójów". Duffy jednak się nie załamał i już kilka dni później, 26 sierpnia, stał się bohaterem zdobywając zwycięskiego gola w dogrywce spotkania Pucharu Ligi Angielskiej między Blackburn a Crewe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy