Oficjalnie: „Król samobójów” zmienia klub!

Oficjalnie: „Król samobójów” zmienia klub! fot. Transfery.info
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Brighton & Hove Albion, Twitter

Shane Duffy został piłkarzem Brighton & Hove Albion.

"The Seagulls" podali za pośrednictwem swojej strony internetowej, że Duffy zwiąże się z klubem czteroletnim kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok. Drużyna z Championship nie podała kwoty, za jaką obrońca opuścił Blackburn, lecz ojciec 24-latka poinformował na swoim Facebooku, że jest to 4,2 miliona funtów.

Ojciec piłkarza napisał też, że czuje niezwykłą ulgę, ponieważ dla jego syna skończył się bardzo emocjonujący czas. Zawodnik przeżył w ostatnim czasie prawdziwy piłkarski rollercoaster - na początku miesiąca zdobył dla swojej drużyny bramkę, by w następnym spotkaniu zanotować samobója. Kilka dni po tym wydarzeniu odrzucił propozycję nowego kontraktu i usunął swoje konto na Twitterze.

Jakby tego było mało, dzień po nieudanych rozmowach z klubem... strzelił kolejne dwa samobóje i otrzymał czerwoną kartkę, przez został okrzyknięty przez fanów "Królem samobójów". Duffy jednak się nie załamał i już kilka dni później, 26 sierpnia, stał się bohaterem zdobywając zwycięskiego gola w dogrywce spotkania Pucharu Ligi Angielskiej między Blackburn a Crewe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy