OFICJALNIE: Krychowiak ma nowego menadżera. WBA odważnie!

OFICJALNIE: Krychowiak ma nowego menadżera. WBA odważnie! fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: WBA

West Bromwich Albion potwierdziło, że Alan Pardew przejmuje pierwszy zespół.

Ponad tydzień zajęły WBA poszukiwania nowego szkoleniowca po zwolnieniu Tony'ego Pulisa. Ostatecznie postawiono na doświadczonego Pardew, oferując mu bardzo długą umowę, bo do 30 czerwca 2020 roku. Jego asystentem będzie John Carver.

Pardew ostatnio pracował w Crystal Palace, skąd został zwolniony w grudniu 2016 roku. WBA przejmuje na szesnastym miejscu w tabeli Premier League. Jego bezpośrednim zadaniem będzie spokojne utrzymanie drużyny, która nie wygrała meczu od 19 sierpnia.

56-latek wcześniej pracował też w Reading, West Ham United, Charlton Athletic, Southampton i Newcastle United. Z Crystal Palace i WHU dochodził do finału Pucharu Anglii.

Dla Krychowiaka to raczej dobra wiadomość, gdyż w ostatnich meczach musiał zasiąść na ławce rezerwowych.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy