OFICJALNIE: KSZO pozyskało skrzydłowego z ekstraklasową przeszłością

OFICJALNIE: KSZO pozyskało skrzydłowego z ekstraklasową przeszłością
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Bartłomiej Smuczyński zasilił szeregi KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.

22-letni skrzydłowy dołączył do trzecioligowego zespołu na zasadzie wolnego transferu po tym, jak na początku roku rozstał się z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Utalentowany pomocnik stracił całą rundę jesienną trwających rozgrywek z powodu poważnej kontuzji kolana, której nabawił się w trakcie poprzedniego sezonu.

Smuczyński w ostatnich miesiącach dochodził do pełnej sprawności, ale nie otrzymał już szansy na dalsze kontynuowanie swojej kariery w szeregach „Słoni”.

Z tego faktu skorzystali przedstawiciele KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski, którzy nakłonili piłkarza do przeprowadzki do ekipy z województwa świętokrzyskiego. Dużą rolę w jego pozyskaniu odegrał Przemysław Cecherz.

Szkoleniowiec „Pomarańczowo-Czarnych” miał okazję w przeszłości współpracować z młodym skrzydłowych w Kolejarzu Stróże, gdzie zawodnik występował w rundzie wiosennej 2013/2014 na zasadzie wypożyczenia z Lechii Gdańsk.

W sumie Smuczyński na poziomie Ekstraklasy rozegrał osiemnaście spotkań (siedemnaście w Bruk-Bet Termalice oraz jeden w Lechii) i zdobył w nich jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Borussia Dortmund celuje w transfer bramkarza. Marco Rose wskazał faworyta Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Właściciel Liverpoolu z przeprosinami za udział w Superlidze. „To boli najbardziej” Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Bartłomiej Drągowski bohaterem głośnego transferu w Serie A?! Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho Tottenham: To piłkarze doprowadzili do zwolnienia Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy