Oficjalnie: Kuranyi w TSG 1899 Hoffenheim

Oficjalnie: Kuranyi w TSG 1899 Hoffenheim
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: TSG 1899 Hoffenheim

Kevin Kuranyi zasilił Hoffenheim.

Były reprezentant Niemiec powraca do Bundesligi po pięcioletniej przerwie. Przed ostatnimi występami w Dynamo Moskwa, napastnik miał okazję grać w VfB Stuttgart oraz Schalke 04 Gelsenkirchen.

- Jestem wielce zmotywowany, by na nowo udowodnić swoją wartość w tej lidze. Powracam do tego kraju z wielkim entuzjazmem - powiedział zawodnik po złożeniu podpisu na rocznej umowie.

Kuranyi przez wielu był uważany za wielką gwiazdę Bundesligi w ostatniej dekadzie, w szczególności wtedy, gdy przywdziewał barwy "Die Königsblauen". W ciągu pięciu lat zdołał tam strzelić 71 goli w 162 występach.

Świetna dyspozycja piłkarza urodzonego w Rio de Janeiro nie przygasła w Rosji. Dla Dynama udało mu się zdobyć 50 bramek przy 123 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Manchester City: Guardiola z olbrzymim zastrzykiem gotówki. Otrzyma 200 milionów funtów na letnie transfery Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Walukiewicz szykuje się do letniego transferu? Może opuścić Serie A Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Dyrektor Marsylii tonuje nastroje w sprawie Milika. „Cierpliwość wygrywa w tej grze” Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Piątek w Juventusie?! Mistrz Włoch rozważa wymianę, ale to jest jedna z WIELU opcji Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Dawid Kownacki na radarze Espanyolu Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Damian Kądzior może opuścić zimą Eibar Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE] Raków Częstochowa ma nowego bramkarza. Dominik Holec w Ekstraklasie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy