OFICJALNIE: Kvocera w Radomiaku Radom

OFICJALNIE: Kvocera w Radomiaku Radom
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Radomiak Radom

Radomiak Radom poinformował o pozyskaniu Milana Kvocery.

Skrzydłowy bądź ofensywny pomocnik sezon 2019/2020 spędził w słowackim Zemplínie Michalovce, gdzie w 16 występach zdobył dwie bramki i raz asystował. To nie przekonało piątej ekipy tamtejszej ekstraklasy do przedłużenia z nim współpracy, na czym skorzystał niedoszły beniaminek Ekstraklasy.

Skazany na dalsze występy w I lidze Radomiak Radom doszedł do porozumienia z 22-latkiem i tym samym związał się z nim do 30 czerwca 2022 roku. Ponadto w dokumentacji znalazł się zapis umożliwiający kontynuowanie współpracy obu stron przez następne 12 miesięcy.

– Cieszę się, że podpisałem kontrakt z Radomiakiem. Stawiam sobie wysoko cele. Chcę pomóc Radomiakowi, w osiągnięciu jak najlepszego wynik – oznajmił Kvocera po finalizacji wolnego transferu.

Jednocześnie „Zieloni” przekazali, że na pozostanie w klubie zdecydował się Maciej Świdzikowski, a więc kapitan zespołu, który ma przed sobą 12 sezon w ekipie z Radomia. W jego przypadku kontrakt obowiązuje do połowy 2021 roku i posiada opcję przedłużenia do końca następnych rozgrywek.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Stępiński o krok od przenosin do Lecce Stępiński o krok od przenosin do Lecce Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin: 30 osób zakażonych koronawirusem [OFICJALNIE] Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach Sergiño Dest dokonał ostatecznego wyboru. Finalizacja transferu na dniach POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa POTWIERDZONE: Manchester City o krok od pozyskania Rúbena Diasa OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem OFICJALNIE: Jerzy Brzęczek z koronawirusem Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Barcelona, Bayern, Milan, Roma. Szykuje się kilka transferów prawych obrońców Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi Liverpool: Karius blisko przenosin do Bundesligi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy