Oficjalnie: Kwiecień wypożyczony do Górnika Łęczna

Oficjalnie: Kwiecień wypożyczony do Górnika Łęczna
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Bartosz Kwieceń przez najbliższe pół roku będzie reprezentował barwy Górnik Łęczna.

Młody pomocnik "Złocisto Krwistych" od dłuższego czasu nie mieścił się w kadrze meczowej zespołu.

Nie tak dawno zainteresowanie usługami tego 19-letniego zawodnika wyraził Górnik Łęczna, który ostatnio testował piłkarza i zdecydował się go wypożyczyć z Korony do końca sezonu z opcją transferu definitywnego.

Kwiecień trafił do drużyny z Kielc na początku 2013 roku z trzecioligowej Juventy Starachowice. W sumie w pierwszej drużynie "Zółto-Czerwonych" rozegrał tylko osiem meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy