OFICJALNIE: Łabojko w Arce Gdynia

OFICJALNIE: Łabojko w Arce Gdynia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Ruch Radzionków

Ruch Radzionków poinformował o osiągnięciu porozumienia z Arką Gdynia w kwestii transferu Mikołaja Łabojki.

„Żółto-Niebiescy” po spadku do I ligi mocno przebudowują skład. Z klubu odeszło sześciu zawodników, w tym grający na ogół w podstawowym składzie Pāvels Šteinbors, Damian Zbozień i Marko Vejinović. Jednocześnie szeregi gdyńskiej ekipy zasili Mateusz Żebrowski, Kamil Mazek, Juliusz Letniowski, Daniel Kajzer oraz Szymon Drewniak.

Dzisiaj Arka wypracowała konsensus odnośnie jeszcze jednego angażu. Tym sposobem zakontraktowano Mikołaja Łabojkę. O całej sprawie poinformował były klub 19-latka Ruch Radzionków, dziękując mu jednocześnie za grę i życząc powodzenia w wyżej notowanej drużynie.

Operacja z udziałem utalentowanego pomocnika odbyła się na zasadzie transferu definitywnego. Przy okazji podkreślono, że w przeszłości Polak zwracał już uwagę innych ekip, a testowała go chociażby Pogoń Szczecin. Wówczas do zmiany klubu nie doszło, co wykorzystały teraz „Śledzie”.

Licznik Łabojki zatrzymał się na 49 występach okraszonych sześcioma trafieniami i siedmioma kluczowymi podaniami, głównie na poziomie III ligi (czwarty szczebel rozgrywek w kraju).

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Real Madryt: Eden Hazard nie zagra w El Clásico. I jeszcze dłuższy czas nie pojawi się na boisku Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Piłkarz RB Lipsk z koronawirusem Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Europejska Premier League konkurencją dla Ligi Mistrzów?! Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy