Oficjalnie: Lakić wypożyczony do Eintrachtu Frankfurt

Oficjalnie: Lakić wypożyczony do Eintrachtu Frankfurt
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eintracht Frankfurt

Srđan Lakić został nowym zawodnikiem Eintrachtu Frankfurt. Piłkarz został wypożyczony z VfL Wolfsburg, a jego umowa będzie obowiązywać do czerwca 2014 roku.

Swoje zadowolenie z dopięcia tego transferu wyraził dyrektor sportowy Eintrachtu Bruno Hübner.

- Jesteśmy zadowoleni z tego, że wszystko zakończyło się pomyślnie i sprowadziliśmy Lakicia. To wspaniały napastnik, który pasuje do koncepcji trenera Armina Veha. - przyznał Hübner.

Lakić poprzednio reprezentował takie kluby jak Hertha Berlin czy FC Kaiserslautern. Zawodnik od stycznia do czerwca poprzedniego roku przebywał także na wypożyczeniu w Hoffenheim.

W nowym klubie Lakić zagra z numerem 11.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Janusz Gol odchodzi z Cracovii OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Alexis Sánchez w Interze Mediolan już definitywnie OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! OFICJALNIE: Wilczek ponownie w Danii. Kontrowersyjny transfer stał się faktem! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! David Silva o krok od nowego klubu. Porozumienie możliwe na dniach! Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach Wisła Kraków: Kim jest Adi Mehremić? Bałkański charakter po przejściach AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] AC Milan sięga po utalentowanego defensora [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City OFICJALNIE: Nathan Aké w Manchesterze City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy