OFICJALNIE: Lasse Schöne wrócił do Holandii. Zagra w Heerenveen

OFICJALNIE: Lasse Schöne wrócił do Holandii. Zagra w Heerenveen fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Heerenveen

Lasse Schöne będzie występował w Heerenveen.

34-letni defensywny pomocnik w styczniu rozstał z Genoą i teraz dołączył do holenderskiego klubu na zasadzie wolnego transferu. 50-krotny reprezentant Danii podpisał z nim kontrakt ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Schöne szkolił się w Heerenveen jako junior. Klub opuścił w 2006 roku bez debiutu w jego pierwszej drużynie. Pomocnik przeniósł się wtedy do De Graafschap, w barwach którego zaczął regularnie grać wśród seniorów.

Następnie Duńczyk był związany z NEC Nijmegen i Ajaksem, w barwach którego rozegrał 286 meczów. Z amsterdamczykami sięgnął po trzy mistrzostwa, Puchar i dwa Superpuchary Holandii. Na przenosiny do Włoch zdecydował się w 2019 roku. W pierwszym sezonie na Półwyspie Apenińskim wybiegał na murawy Serie A 32 razy. W obecnym - ani razu.

Teraz piłkarz ma pomóc Heerenveen, które plasuje się na ósmej lokacie w tabeli Eredivisie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Matheus Fernandes mocno o rozstaniu z Barceloną. „Nawet nie zadzwonili, aby się pożegnać” Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Tokio 2020: Max Kruse zaskoczył. Oświadczyny z odległości 9000 kilometrów? Czemu nie! [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Nicola Zalewski pracuje na zaufanie Mourinho. Po dwóch golach przyszła pora na asystę [WIDEO] Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Lukas Podolski na razie bez debiutu w Ekstraklasie Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Raków Częstochowa sprzedał Davida Tijanicia [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] Piast Gliwice uhonorował Gerarda Badíę. Numer 21 zastrzeżony [OFICJALNIE] PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena PSV Eindhoven wytypowało następcę Donyella Malena

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy