OFICJALNIE: Lechia nie chce Macierzyńskiego

OFICJALNIE: Lechia nie chce Macierzyńskiego fot. Transfery.info
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Lechia Gdańsk

Przemysław Macierzyński żegna się z Lechią Gdańsk.

20-latek trafił do trzeciej drużyny poprzedniego sezonu Ekstraklasy z SMS-u Łódź w 2015 roku. Później występował na zasadzie transferu czasowego w juniorskich zespołach Benfiki.

Ostatnie pół roku spędził natomiast na trzecim poziomie rozgrywkowym w Polsce, w drugoligowym Gryfie Wejherowo. W barwach tej drużyny rozegrał sześć meczów, w których nie strzelił żadnej bramki.

Jego umowa z Lechią wygasa 30 czerwca 2019 roku, ale już teraz władze klubu poinformowały, że nie zostanie przedłużona. Oznacza to, że zawodnik może rozejrzeć się za nowym miejscem pracy.

Macierzyński to siódmy zawodnik, który żegna się ze zdobywcą Pucharu Polski. Wcześniej podobny los spotkał Michała Maka, Konrada Michalaka, Rafała Janickiego, Mateusza Lewandowskiego, João Nunesa i Stevena Vitórię.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Raków Częstochowa potwierdził pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA OFICJALNIE: Tomasz Hajto ma rywala. Pojedynek dwóch byłych reprezentantów Polski w Clout MMA

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy