OFICJALNIE: Lee Buchanan w Werderze Brema

OFICJALNIE: Lee Buchanan w Werderze Brema fot. Joaquin Ossorio Castillo / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Werder Brema

Werder Brema poinformował w poniedziałek o sprowadzeniu Lee Buchanana.

Spadek Derby County powoduje, że z drużyną pożegnało się do tej pory kilku zawodników. W tej grupie są między innymi Festy Ebosele czy też Malcolm Ebiowei, a być może niedługo dołączy do nich także Krystian Bielik.

Zanim jednak transfer Polaka, klubowe barwy zmienił Lee Buchanan.

21-latek od jakiegoś czasu był łączony z Werderem Brema. Pod koniec poprzedniego tygodnia doszedł w końcu do porozumienia z beniaminkiem Bundesligi w kwestii umowy indywidualnej i dzięki temu mógł przejść testy medyczne.

Te wypadły wręcz wzorcowo, czego dowodem jest kontrakt, który parafował w poniedziałek. Na jego mocy będzie występował w drużynie prowadzonej przez Ole Wernera przez kilka najbliższych sezonów. Szczegóły nie zostały jednak podane do wiadomości publicznej.

- Od dłuższego czasu śledziliśmy rozwój tego zawodnika. To dynamiczny, ale też twardy defensor, który ma na swoim koncie już wiele występów w dorosłym futbolu. Cieszymy się, że dołącza do nas - powiedział szef działu skautingu Clemens Fritz.

Rywalem Buchanana w walce o wyjściowy skład będzie Anthony Jung.

21-latek rozegrał w poprzednim sezonie na zapleczu Premier League łącznie 30 meczów. W tym czasie był w stanie zanotować jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli OFICJALNIE: Julen Lopetegui zwolniony z Sevilli FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy