OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton

OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton fot. Wolverhampton Wanderers
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Leonardo Campana został zawodnikiem Wolverhampton Wanderers.

Sprawdziły się doniesienia mediów i „Wilki” pozyskały 19-letniego ekwadorskiego napastnika. Campana związał się z angielskim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku. Kwota jego transferu nie została potwierdzona, ale można przypuszczać, że wyniesie maksymalnie kilka milionów euro.

Campana to wychowanek zespołu Barcelona SC z Ekwadoru. W pierwszej drużynie rozegrał 21 spotkań, notując cztery trafienia i trzy asysty.

Atakujący uchodzi za duży talent. W zeszłym roku sięgnął z reprezentacją Ekwadoru po tytuł mistrza Ameryki Południowej do lat 20. W trakcie odbywającego się w Chile turnieju strzelił sześć goli, zdobywając koronę króla strzelców.

To pierwszy zimowy transfer Wolverhampton, które zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem Inter Mediolan planuje wielką wymianę. Jest gotów pożegnać się Lautaro Martínezem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy