OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton

OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton fot. Wolverhampton Wanderers
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Leonardo Campana został zawodnikiem Wolverhampton Wanderers.

Sprawdziły się doniesienia mediów i „Wilki” pozyskały 19-letniego ekwadorskiego napastnika. Campana związał się z angielskim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku. Kwota jego transferu nie została potwierdzona, ale można przypuszczać, że wyniesie maksymalnie kilka milionów euro.

Campana to wychowanek zespołu Barcelona SC z Ekwadoru. W pierwszej drużynie rozegrał 21 spotkań, notując cztery trafienia i trzy asysty.

Atakujący uchodzi za duży talent. W zeszłym roku sięgnął z reprezentacją Ekwadoru po tytuł mistrza Ameryki Południowej do lat 20. W trakcie odbywającego się w Chile turnieju strzelił sześć goli, zdobywając koronę króla strzelców.

To pierwszy zimowy transfer Wolverhampton, które zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy