OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton

OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton fot. Wolverhampton Wanderers
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wolverhampton Wanderers

Leonardo Campana został zawodnikiem Wolverhampton Wanderers.

Sprawdziły się doniesienia mediów i „Wilki” pozyskały 19-letniego ekwadorskiego napastnika. Campana związał się z angielskim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2023 roku. Kwota jego transferu nie została potwierdzona, ale można przypuszczać, że wyniesie maksymalnie kilka milionów euro.

Campana to wychowanek zespołu Barcelona SC z Ekwadoru. W pierwszej drużynie rozegrał 21 spotkań, notując cztery trafienia i trzy asysty.

Atakujący uchodzi za duży talent. W zeszłym roku sięgnął z reprezentacją Ekwadoru po tytuł mistrza Ameryki Południowej do lat 20. W trakcie odbywającego się w Chile turnieju strzelił sześć goli, zdobywając koronę króla strzelców.

To pierwszy zimowy transfer Wolverhampton, które zajmuje szóste miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki OFICJALNIE: Najdroższy Uzbek w historii piłki FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków FIFA 21: Pierwsza drużyna tygodnia FUT. Doceniono trzech Polaków AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A AC Milan z małym hitem transferowym. OFICJALNIE: Jens Petter Hauge przenosi się do Serie A Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Chiesa bardzo blisko hitowego transferu. Wygląda na to, że wreszcie się uda Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Neymar i Álvaro González uniknęli kary. OFICJALNIE: Zaskakująca decyzja Komisji Dyscyplinarnej Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Manchester United prowadzi rozmowy z Barceloną. Anglicy chcą Ousmane'a Démbélé Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro Bayern Monachium wytypował ewentualnego zmiennika Lewandowskiego. Jeśli chce go pozyskać, musi wyłożyć nawet ponad 40 milionów euro

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy