OFICJALNIE: Liam Millar w FC Basel

OFICJALNIE: Liam Millar w FC Basel fot. Media Whalestock / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Basel

FC Basel poinformowało o pozyskaniu Liama Millara z Liverpoolu.

Liam Millar od 2016 roku jest związany z Liverpoolem. Tam jednak nie zdołał przebić się do pierwszej drużyny, dlatego też postanowił rozejrzeć się za innym klubem.

Pomocną dłoń wyciągnęło do niego FC Basel, gdzie przenosi się w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Nieoficjalnie mówi się, że kwota transferu to blisko półtora miliona euro.

- Liam to zawodnik bardzo mocny pod kątem mentalnym, który nie boi się pracować zarówno w ofensywie, jak i pomagać zespołowi w obronie. Wnosi do drużyny nieprzewidywalność i myślę, że jest to ciekawa transfer - przyznał dyrektor sportowy, Philipp Kaufmann.

21-latek spędził poprzedni sezon na wypożyczeniu w Charltonie. Tam rozegrał 27 spotkań. W tym czasie strzelił trzy gole i zanotował sześć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?! Robert Lewandowski mógł latem odejść z Bayernu Monachium za 140 milionów euro?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy