Oficjalnie: Lichtsteiner już w Juve

Oficjalnie: Lichtsteiner już w Juve
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus Turyn

27-letni prawy obrońca Lazio Rzym, Stephan Lichtsteiner podpisze kontrakt z Juventusem Turyn. Zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i już nic nie stoi na przeszkodzie w jego dołączeniu do ekipy ze Stadio(...)

27-letni prawy obrońca Lazio Rzym, Stephan Lichtsteiner podpisze kontrakt z Juventusem Turyn. Zawodnik pozytywnie przeszedł testy medyczne i już nic nie stoi na przeszkodzie w jego dołączeniu do ekipy ze Stadio Olimpico.

Oficjalna strona włoskiego klubu podała, że reprezentant Szwajcarii, będzie zawodnikiem Juve przez najbliższe cztery lata. Nie ujawniono na razie finansowych szczegółów transakcji.

Stephan Lichtsteiner jest zawodnikiem Lazio od 2008 roku. Wcześniej występował we francuskim Lille oraz rodzimym Grasshoppers Zurych. Od 2005 roku regularnie grywa w reprezentacji Szwajcarii.

Według nieoficjalnych informacji kwota transakcji wyniesie 9,5 miliona euro.
Więcej na temat: Szwajcaria Włochy Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy