OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège

OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Nantes | France Football

Anthony Limbombe odchodzi z Nantes do Standardu Liège.

Oczekiwania wobec belgijskiego skrzydłowego była naprawdę wysokie. Wszystko przez fakt, że kosztował on Nantes osiem milionów euro. Do tej pory Francuzi nigdy nie wydali więcej na pojedynczego zawodnika. Jak się jednak okazało, blisko 25-letni zawodnik nie podbił Ligue 1. 

Wystąpił on łącznie w 33 spotkaniach, a swoją obecność na boisku zaznaczył trzema trafieniami i dwoma ostatnimi podaniami. Władze klubu z zachodniej Francji obiecywały sobie zdecydowanie więcej. Nie dziwi zatem fakt, że gdy pojawiła się oferta oddania jednokrotnego reprezentanta swojego kraju, to z niej skorzystano. 

Tym samym Anthony Limbombe najbliższy sezon spędzi w Standardzie Liège, dokąd trafił na mocy wypożyczenia. Ponadto Belgowie posiadają opcję transferu definitywnego za nieujawnioną kwotę. Według „France Football” jest to siedem milionów euro. 

Warto także dodać, że belgijski klub potwierdził wcześniej pozyskanie Nicolasa Gavory'ego z Utrechtu za ponad trzy miliony euro, Aleksandara Boljevicia z Waasland-Beveren za nieco ponad dwa miliony euro oraz na zasadzie wypożyczenie kolumbijskiego skrzydłowego Dario Castro z Independiente Santa Fe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Matty Cash już dzisiaj z polskim obywatelstwem! Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Legia Warszawa: Marek Gołębiewski rozpoczyna pracę trenera pierwszej drużyny. „To główny problem” Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Bartosz Bereszyński opcją ratunkową dla giganta Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Newcastle United: Zmiana lidera w wyścigu o fotel menedżera?! Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy