OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège

OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Nantes | France Football

Anthony Limbombe odchodzi z Nantes do Standardu Liège.

Oczekiwania wobec belgijskiego skrzydłowego była naprawdę wysokie. Wszystko przez fakt, że kosztował on Nantes osiem milionów euro. Do tej pory Francuzi nigdy nie wydali więcej na pojedynczego zawodnika. Jak się jednak okazało, blisko 25-letni zawodnik nie podbił Ligue 1. 

Wystąpił on łącznie w 33 spotkaniach, a swoją obecność na boisku zaznaczył trzema trafieniami i dwoma ostatnimi podaniami. Władze klubu z zachodniej Francji obiecywały sobie zdecydowanie więcej. Nie dziwi zatem fakt, że gdy pojawiła się oferta oddania jednokrotnego reprezentanta swojego kraju, to z niej skorzystano. 

Tym samym Anthony Limbombe najbliższy sezon spędzi w Standardzie Liège, dokąd trafił na mocy wypożyczenia. Ponadto Belgowie posiadają opcję transferu definitywnego za nieujawnioną kwotę. Według „France Football” jest to siedem milionów euro. 

Warto także dodać, że belgijski klub potwierdził wcześniej pozyskanie Nicolasa Gavory'ego z Utrechtu za ponad trzy miliony euro, Aleksandara Boljevicia z Waasland-Beveren za nieco ponad dwa miliony euro oraz na zasadzie wypożyczenie kolumbijskiego skrzydłowego Dario Castro z Independiente Santa Fe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy