OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège

OFICJALNIE: Limbombe, najdroższy piłkarz w historii Nantes, w Standardzie Liège
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Nantes | France Football

Anthony Limbombe odchodzi z Nantes do Standardu Liège.

Oczekiwania wobec belgijskiego skrzydłowego była naprawdę wysokie. Wszystko przez fakt, że kosztował on Nantes osiem milionów euro. Do tej pory Francuzi nigdy nie wydali więcej na pojedynczego zawodnika. Jak się jednak okazało, blisko 25-letni zawodnik nie podbił Ligue 1. 

Wystąpił on łącznie w 33 spotkaniach, a swoją obecność na boisku zaznaczył trzema trafieniami i dwoma ostatnimi podaniami. Władze klubu z zachodniej Francji obiecywały sobie zdecydowanie więcej. Nie dziwi zatem fakt, że gdy pojawiła się oferta oddania jednokrotnego reprezentanta swojego kraju, to z niej skorzystano. 

Tym samym Anthony Limbombe najbliższy sezon spędzi w Standardzie Liège, dokąd trafił na mocy wypożyczenia. Ponadto Belgowie posiadają opcję transferu definitywnego za nieujawnioną kwotę. Według „France Football” jest to siedem milionów euro. 

Warto także dodać, że belgijski klub potwierdził wcześniej pozyskanie Nicolasa Gavory'ego z Utrechtu za ponad trzy miliony euro, Aleksandara Boljevicia z Waasland-Beveren za nieco ponad dwa miliony euro oraz na zasadzie wypożyczenie kolumbijskiego skrzydłowego Dario Castro z Independiente Santa Fe.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Europy: Potencjalni rywale Legii Warszawa rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Potencjalni rywale Legii Warszawa w rundzie play-off [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Legia Warszawa przed poważnym testem. Komplet par trzeciej rundy eliminacyjnej [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Molde z jednym z największych transferów w historii norweskiej ligi [OFICJALNIE] Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Sevilla znalazła następcę Julesa Koundé?! Możliwa diametralna zmiana w kwestii rozmów z Chelsea Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Jonathan Simba w Radomiaku Radom. Awans o pięć szczebli rozgrywkowych [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE] Joachim Andersen odchodzi z Olympique'u Lyon. Z bonusami nawet 20 milionów euro [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy