OFICJALNIE: Liverpool wysłał Grabarę na wypożyczenie. Krok bliżej Premier League

OFICJALNIE: Liverpool wysłał Grabarę na wypożyczenie. Krok bliżej Premier League
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Huddersfield Town

Sprawdziły się doniesienia brytyjskich mediów - Kamil Grabara trafił do Huddersfield Town.

Spadkowicz z Premier League wypożyczył młodzieżowego reprezentanta Polski do końca sezonu 2019/2020.

Dla Grabary będzie to drugie wypożyczenie w ostatnim czasie. Zimą 20-letni bramkarz udał się na tej zasadzie do Aarhus GF, gdzie zebrał bardzo dobre recenzje (sześć czystych kont w 16 występach). Później Polak pokazał się ze świetnej strony w trakcie Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Grabarą interesowało się ostatnio kilka klubów. Jednym z nich była Hertha. Wiadomo już jednak, że zostanie on w Anglii.

W sezonie 2019/2020 Huddersfield będzie rywalizowało w Championship. W kadrze angielskiej drużyny, jeśli chodzi o bramkarzy, są 31-letni Ben Hamer, 23-letni Joel Coleman oraz 19-letni Ryan Schofield. Tego pierwszego zabrakło jednak na liście zawodników powołanych na przedsezonowe zgrupowanie.

Przed wypożyczeniem Grabara podpisał nowy, długoterminowy kontrakt z Liverpoolem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego Legia Warszawa reaguje na zachowanie Williama Rémy’ego LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów LaLiga: Koronawirus nie jest jedynym problemem. Rządowy dekret w sprawie zakazu reklamy hazardu może doprowadzić do bankructwa SIEDMIU klubów Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Benzema skomentował zamieszanie z Viníciusem Júniorem Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy