OFICJALNIE: LKS Goczałkowice-Zdrój ściągnął Krzysztofa Kiklaisza

OFICJALNIE: LKS Goczałkowice-Zdrój ściągnął Krzysztofa Kiklaisza fot. LKS Goczałkowice-Zdrój
Sebastian Janus
Sebastian Janus
Źródło: LKS Goczałkowice-Zdrój

Krzysztof Kiklaisz został ogłoszony nowym zawodnikiem LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Wcześniej reprezentował barwy Górnika Zabrze, gdzie zagrał trzy mecze na poziomie Ekstraklasy.

W czwartek podano oficjalną informację o transferze Krzysztofa Kiklaisza z Górnika Zabrze do trzecioligowego LKS-u Goczałkowice-Zdrój. Kontrakt obowiązywać będzie przez najbliższe 2,5 roku.

Klub wzmacnia się tym samym zawodnikiem, który ma swoją przeszłość w Ekstraklasie. W pierwszej drużynie Górnika Zabrze zadebiutował w sezonie 2017/2018 i łącznie rozegrał trzy spotkania. Napastnikowi nie udało się jednak trafił do siatki.

Później 23-latek wrócił do rezerw, które na co dzień występują w III lidze. Niejednokrotnie informowano o drzemiącym w nim potencjale, jednak na zrobienie większej kariery nie pozwoliły mu liczne urazy.

Kiklaisz ma za sobą także wypożyczenie do wówczas pierwszoligowej Warty Poznań. Na tym poziomie rozgrywkowym zagrał 12 razy i również nie zdobył żadnej bramki.

Rundę jesienną spędził jako podstawowy zawodnik rezerw Górnika Zabrze. W 16 spotkaniach strzelił trzy gole i zaliczył dwie asysty. Teraz będzie kontynuował swoją przygodę w drużynie z Goczałkowic, która jest na dobrej drodze do awansu. Na półmetku sezonu III ligi zasiada na fotelu lidera i ma jeden punkt przewagi nad rezerwami Zagłębia Lubin. Ogromna w tym zasługa Łukasza Piszczka, który pomaga drużynie swoim boiskowym doświadczeniem. Były reprezentant Polski opuścił w tej rundzie tylko jedno spotkanie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy