OFICJALNIE: Loska na stałe w Niecieczy

OFICJALNIE: Loska na stałe w Niecieczy
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Bruk-Bet Termalica Nieciecza poinformowała o pozyskaniu Tomasza Loski.

Ekipa z Nieciecza jest niezwykle aktywna na rynku transferowym w ostatnich dniach. Najpierw informowano o pozyskaniu Samuela Štefánika i Martina Zemana. Teraz do tej grupy dołączył bramkarz.

Nowym piłkarzem zespołu prowadzonego przez Mariusza Lewandowskiego został Tomasz Loska.

Golkiper przenosi się do pierwszoligowca z Górnika Zabrze na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie są znane.

24-latek spędził w Niecieczy ostatnie sześć miesięcy. Przebywał tam bowiem na zasadzie wypożyczenia. Rozegrał dla tej ekipy dziesięć meczów. W pięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Puchar Polski: Piękny gest Badíi. Jako jedyny wrócił na boisko po piłkarza Legii Warszawa [WIDEO] Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki Awantura na treningu Newcastle United. Zawodnik obraził trenera, było blisko bójki

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy