OFICJALNIE: Lovro Cvek w CFR Cluj

OFICJALNIE: Lovro Cvek w CFR Cluj
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CFR Cluj

CFR Cluj poinformował o sprowadzeniu Lovro Cveka.

Wojna w Ukrainie powoduje, że wielu zawodników tak z kraju naszych wschodnich sąsiadów, jak i z ligi agresora - Rosji, szuka klubów. W tej grupie znalazł się między innymi Lovro Cvek.

Defensywny pomocnik do tej pory był związany z Zorią Ługańsk, ale ze względu na wojnę - co zrozumiałe - rozgrywki w Ukrainie zostały zawieszone do odwołania.

Z tego powodu 26-latek musiał rozejrzeć się za nowym pracodawcą i ostatecznie we wtorek udało mu się dopiąć swego.

Były reprezentant Chorwacji do lat 20 przeniósł się zatem do CFR Cluj. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku z opcją przedłużenia o kolejne 24 miesiące.

Dużym atutem Cveka jest fakt, że może obstawić nie tylko pozycję defensywnego pomocnika, ale też i środkowego obrońcy.

Były zawodnik między innymi NK Celje rozegrał w tym sezonie łącznie 23 mecze, a jego dorobek to jedna asysta.

Nowy pracodawca Chorwata to po sezonie zasadniczym lider rumuńskiej ekstraklasy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Mistrzostwa Świata: Lionel Messi ustanowił nowy rekord. Nikt nie dokonał tego na pięciu mundialach Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry Cristiano Ronaldo z astronomiczną ofertą. 225 milionów dolarów za trzy lata gry

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy