Oficjalnie: Lowe stałym trenerem Perth Glory

Oficjalnie: Lowe stałym trenerem Perth Glory
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Perth Glory FC

Kenny Lowe będzie trenerem Perth Glory FC w następnym sezonie. Anglik podpisał z klubem nowy dwuletni kontrakt.

- Lowe najlepiej pasuje do tego zespołu w zakresie obranej przez nas strategii, która pozwoli nam osiągać sukcesy. On jest najbardziej wykwalifikowanym trenerem w kraju, który stawia na rozwój młodzieży w Australii. Każdy wie, że ma on talent do wynajdowania utalentowanych zawodników - powiedział Jason Brewer, dyrektor generalny klubu.

- Jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy dobrego wyboru, zatrzymując tutaj Kenny'ego. Z pewnością jest on przygotowany do dalszej pracy tutaj. Gdy po raz pierwszy pojawił w zespole, jako tymczasowy trener już analizował każdy występ Perth. On ma pomysł na rozwój i budowę drużyny, a to może zapewnić nam długoterminowy sukces. Do tego piłka nożna jest jego wielką pasją - dodał Brewer.

W tym sezonie Perth Glory FC nie zdołało wywalczyć sobie awansu do play-offów A-League i po rundzie zasadniczej zakończyło swój udział w najwyższej klasie rozgrywkowej w Australii, zajmując ósme miejsce tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy