OFICJALNIE: Ľubomír Tupta znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Ľubomír Tupta znalazł nowy klub fot. FC Sion
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Sion

Ľubomír Tupta, niegdyś piłkarz Wisły Kraków, został zaprezentowany jako nabytek FC Sionu.

22-latek nie miał zbyt wielkich szans na to, by regularnie występować w Ascoli. Stracił bowiem miejsce w składzie, dlatego też Hellas Werona zdecydował się go z powrotem sprowadzić do siebie.

W zespole z Serie A długo jednak nie zagrzał miejsca, bo zgłosił się po niego jeden z przedstawicieli szwajcarskiej ekstraklasy.

Nowym pracodawcą Tupty będzie FC Sion, do którego przenosi się w ramach wypożyczenia. Umowa, którą zawarły strony, ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Słowak jest doskonale znany polskim kibicom. W rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 przywdziewał trykot krakowskiej Wisły.

W dziesięciu meczach napastnik raz trafił do siatki. Do swojego dorobku dorzucił też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności Getafe z pierwszym od 2011 roku golem strzelonym Atlético Madryt. Kuriozalne okoliczności FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze FIFA 22: 19 najszybszych piłkarzy w grze Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Robert Lewandowski odebrał Złotego Buta za sezon 2020/2021 Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Lionel Messi kontuzjowany. PSG wydało komunikat [OFICJALNIE] Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! Leonardo Spinazzola zapowiedział powrót do gry jeszcze w tym roku. Może zdążyć na hit Serie A! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! FIFA 22: 36 najlepszych bramkarzy. W tym dwóch Polaków! U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE] U-19: Zagraniczne powołania Mariusza Rumaka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy