OFICJALNIE: Ľubomír Tupta znalazł nowy klub

OFICJALNIE: Ľubomír Tupta znalazł nowy klub fot. FC Sion
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Sion

Ľubomír Tupta, niegdyś piłkarz Wisły Kraków, został zaprezentowany jako nabytek FC Sionu.

22-latek nie miał zbyt wielkich szans na to, by regularnie występować w Ascoli. Stracił bowiem miejsce w składzie, dlatego też Hellas Werona zdecydował się go z powrotem sprowadzić do siebie.

W zespole z Serie A długo jednak nie zagrzał miejsca, bo zgłosił się po niego jeden z przedstawicieli szwajcarskiej ekstraklasy.

Nowym pracodawcą Tupty będzie FC Sion, do którego przenosi się w ramach wypożyczenia. Umowa, którą zawarły strony, ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku.

Słowak jest doskonale znany polskim kibicom. W rundzie wiosennej sezonu 2019/2020 przywdziewał trykot krakowskiej Wisły.

W dziesięciu meczach napastnik raz trafił do siatki. Do swojego dorobku dorzucił też jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy