OFICJALNIE: Lucas Da Cunha w Clermont Foot

OFICJALNIE: Lucas Da Cunha w Clermont Foot fot. Clermont Foot
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Clermont Foot

Lucas Da Cunha został wypożyczony z OGC Nice do Clermont Foot.

Clermont Foot plasuje się obecnie w ligowej tabeli na szesnastym miejscu z dorobkiem 18 punktów i ma raptem „oczko” przewagi nad strefą spadkową.

Sytuacja zespołu prowadzonego przez Pascala Gastiena nie jest zatem łatwa, a w klubie panuje pełne skupienie na tym, by utrzymać się na szczeblu francuskiej ekstraklasy. Do tego potrzebne są jednak w drużynie nowe twarze.

Pion sportowy w porozumieniu ze sztabem szkoleniowym uznali, że przydałby się nowy skrzydłowy. Tak więc do drużyny dołączył Lucas Da Cunha.

20-latek przeszedł najpierw testy medyczne, które wypadły pomyślnie, dlatego też transakcja mogła zostać zrealizowana. Przenosi się on do beniaminka w ramach wypożyczenia z OGC Nice do 30 czerwca 2022 roku bez opcji wykupu.

Skrzydłowy, który może grać też jako ofensywny pomocnik, wystąpił w tym sezonie łącznie w jedenastu meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] Ekstraklasa: Jedenastka sezonu 2021/2022 według Instata [CIES] OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Patryk Makuch w Cracovii. Rekord sprzedażowy Miedzi Legnica OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok OFICJALNIE: Nené w Jagiellonii Białystok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy