OFICJALNIE: Luciano Narsingh wypożyczony z Feyenoordu

OFICJALNIE: Luciano Narsingh wypożyczony z Feyenoordu fot. Twente FC
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FC Twente

Twente poinformowało o pozyskaniu Luciano Narsingha na zasadzie wypożyczenia z Feyenoordu.

Karuzela transferowa wkracza powoli w decydującą fazę. Władze kompletują kadry na kluczową część sezonu. Do tej grupy zalicza się Twente, które poczyniło duże wzmocnienie na pozycji skrzydłowego.

Do ekipy prowadzonej przez Rona Jansa dołączył doświadczony Luciano Narsingh. Przenosi się do wspomnianego zespołu z Feyenoordu na zasadzie wypożyczenia.

Strony doszły do konsensusu w kwestii umowy do 30 czerwca 2021 roku.

- Dla mnie to bardzo dobra wiadomość i już nie mogę doczekać się debiutu. Doskonale znam trenera Jansa z czasów mojej przygody Heerenveen. Rozmowa z nim dała mi pozytywny impuls, dlatego tym bardziej cieszę się, że tu jestem - twierdzi.

Urodzony w Amsterdamie skrzydłowy to wychowanek Ajaksu. W swojej karierze był też związany między innymi z PSV Eindhoven, wspomnianym Heerenveen oraz Swansea City.

Od lipca 2019 roku Narsingh przywdziewa trykot Twente. W trwających rozgrywkach zanotował 11 występów, a jego dorobek to gol i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? FC Barcelona: Ferran Reverter – kim jest prawa ręka Joana Laporty? Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Heung-min Son i Harry Kane z rekordem Premier League. Przebili Alana Shearera i Chrisa Suttona Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Manchester United: Sprzeczne informacje w sprawie Cavaniego Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy