OFICJALNIE: Łudogorec pozyskał łączonego z Rakowem Częstochowa defensora

OFICJALNIE: Łudogorec pozyskał łączonego z Rakowem Częstochowa defensora
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Łudogorec Razgrad

Łudogorec Razgrad poinformował, że do jego zespołu dołączył Pipa, były już zawodnik Olympiakosu. Wcześniej zawodnik był łączony z Rakowem Częstochowa.

W tym sezonie CSKA Sofia rzuciło wyzwanie obrońcy trofeum i obecnie znajduje się przed nim w tabeli. Z perspektywy Łudogorca Razgrad sytuacja jest jednak jak najbardziej do uratowania, ponieważ strata to raptem punkt.

Klub stawia na posiłki i po angażach Dinisa Almeidy oraz Franco Russo, przyszła kolej na zakontraktowanie Pipy.

Nominalny prawy obrońca został sprowadzony z Olympiakosu za 600 tysięcy euro i będzie występował w koszulce z numerem 2.

Hiszpan podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2026 roku. Tak długie porozumienie daje mu komfort pracy w Bułgarii.

Dla 25-latka to szansa na ponowne występy co kilka dni. Początkowo to samo miał zapewnione w Grecji, ale ostatnio wszystko się zmieniło, dlatego nie może dziwić zmiana przynależności klubowej.

Pipa w przeszłości był związany z Espanyolem czy Huddersfield Town. Najwięcej spotkań rozegrał na drugim szczeblu rozgrywek w Anglii, notując łącznie 48 występów okraszonych dwoma trafieniami oraz sześcioma asystami.

W grudniu łączono go z przeprowadzką do Rakowa Częstochowa.

Jego nowymi kolegami w Łudogorcu są Kirił Despodow czy Jakub Piotrowski, były piłkarz Pogoni Szczecin. Za wyniki zespołu odpowiada Ante Šimundža.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy