OFICJALNIE: Luka Zarandia zagra w Kazachstanie

OFICJALNIE: Luka Zarandia zagra w Kazachstanie fot. Zulte Waregem
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Toboł Kostanaj

Luka Zarandia zasilił szeregi Toboła Kostanaj.

Gruziński skrzydłowy trafił do kazachskiego zespołu na zasadzie wypożyczenia z Zulte Waregem. Zawodnik będzie w nim przebywał do 31 lipca.

Zarandia przeszedł do Waregem latem z Arki Gdynia, z którą zdobył wcześniej Puchar i Superpuchar Polski. Klub z Trójmiasta otrzymał za niego kilkaset tysięcy euro. Od tamtej pory Zarandia rozegrał w koszulce Zulte 20 spotkań (18 w belgijskiej ekstraklasie i dwa w pucharze). Zanotował w nich pięć asyst.

Ostatnio pojawiały się informacje łączące go z powrotem go Gdyni, ale wiadomo już, że do tego nie dojdzie.

Toboł zakończył sezon 2019 na czwartym miejscu w tabeli kazachskiej ekstraklasy (gra się tam systemem wiosna-jesień). Do podium stracił tylko dwa punkty. Nowe rozgrywki rozpoczną się w marcu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” Białoruś zamierza grać dalej. „Nie ma żadnych powodów do przerywania rozgrywek” FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata FourFourTwo: 10 najlepszych lewych i prawych obrońców świata Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Cztery piłkarskie ligi wciąż grają Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy Jędrzejczyk, Antolić, Gytkjær, Kuciak, Starzyński, Vejinović… Tyle zarabiają piłkarze Ekstraklasy OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie OFICJALNIE: Flick na dłużej w Bayernie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy