OFICJALNIE: Łukasz Jarosiński wrócił do Norwegii

OFICJALNIE: Łukasz Jarosiński wrócił do Norwegii
Redakcja
Redakcja
Źródło: HamKam

Polski bramkarz Łukasz Jarosiński przeniósł się do HamKamu na zasadzie wolnego transferu.

33-letni bramkarz znowu związał się z Hamarkameratene, w którym grał w latach 2017-2019. Po pół roku bez klubu przeniósł się na Wyspy Owcze do KÍ Klaksvík, z którym rozstał się na początku 2021 roku. Teraz wraca do HamKamu, gdzie rozegrał 83 mecze i zachował 30 czystych kont.

Zawodnik w przeszłości reprezentował barwy między innymi Wisły Kraków, MKS-u Kluczbork, Strømsgodsetu IF. Jednak w większości klubów był co najwyżej rezerwowym. W wieku 18 lat zagrał jedyny mecz w Ekstraklasie w przegranym 0-4 meczu przeciwko Groclinowi Dyskobolii Grodzisk Mazowiecki.

HamKam zakończyło poprzedni sezon na dziewiątym miejscu w Adeccoligaen, czyli drugim poziomie rozgrywkowym w Norwegii.

KACPER SASIAK

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy