Oficjalnie: Łukasz Piątek w Termalice

Oficjalnie: Łukasz Piątek w Termalice
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Pierwszym letnim wzmocnieniem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza został Łukasz Piątek.

Środkowy pomocnik przez ostatnie cztery sezony występował w Zagłębiu Lubin. W minionych rozgrywkach wziął udział w 33 meczach, zdobywając w nich cztery bramki. 31-latek wcześniej grał w Polonii Warszawa, której jest wychowankiem.

Piątek związał się ze "Słonikami" kontraktem do 30 czerwca 2019 roku. Doświadczony zawodnik otrzymał co prawda propozycję przedłużenia umowy z Zagłębiem, lecz postanowił skorzystać z oferty drużyny z Niecieczy.

Pozyskanie Piątka to kolejny etap zmian kadrowych w Termalice. Z zespołem pożegnało się już 9 piłkarzy - Bartłomiej Babiarz, Sebastian Ziajka Dalibor Pleva, Wojciech Kędziora, Wołodymyr Kowal, Dawid Nowak i Kornel Osyra (powrót z wypożyczenia do Piasta Gliwice), a wcześniej kontrakty z nowymi klubami podpisali Krzysztof Pilarz (trafił do Arki Gdynia) oraz Guilherme (został nowym zawodnikiem Jagiellonii Białystok). Nastąpiła też zmiana na stanowisku trenera - Marcina Węglewskiego zastąpił Mariusz Rumak.

Transfer Piątka oznacza, że jedynym ekstraklasowym klubem, który nie sprowadził ani jednego zawodnika w letnim oknie, pozostaje mistrz Polski, Legia Warszawa.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Gianluigi Buffon bohaterem zaskakującego transferu w ramach Serie A?! Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Jorge Mendes: Najbliższe plany Cristiano Ronaldo nie wiążą się z Portugalią Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Reprezentacja Brazylii na czerwcowe mecze. Dwa głośne powroty i szansa na debiut [OFICJALNIE] Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Liverpool pracuje nad dużym transferem obrońcy. Finalizacja możliwa nawet pod koniec maja Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy Bundesliga: 44 piłkarzy, którym latem wygasają umowy „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice „Gdzie obejrzę...?” - przyglądamy się, jakie rozgrywki będą mogli śledzić polscy kibice Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero Manchester City: Czterech kandydatów do zastąpienia Agüero

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy