OFICJALNIE: Łukasz Sołowiej w Puszczy Niepołomice

OFICJALNIE: Łukasz Sołowiej w Puszczy Niepołomice
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Puszcza Niepołomice

Puszcza Niepołomice potwierdziła sprowadzenie Łukasza Sołowieja. O transferze defensora informowaliśmy jako pierwsi.

Choć przed sezonem władze Puszczy Niepołomice po cichu liczyły na walkę o baraże, to w pierwszej części sezonu ekipa prowadzona przez Tomasza Tułacza radziła sobie przeciętnie i rundę jesienną zakończyła dopiero na piętnastym miejscu.

Celem na wiosnę będzie zatem przede wszystkim utrzymanie. Z tego powodu poszukiwani są zawodnicy dysponujący doświadczeniem. To może okazać się kluczowe w kontekście rywalizacji o ligowy byt.

Tak jak informowaliśmy w środę, szeregi pierwszoligowca zasilił Łukasza Sołowiej.

33-latek przeszedł najpierw testy medyczne. Te wypadły pomyślnie, dlatego też złożył podpis pod kontraktem, który będzie ważny do 30 czerwca 2024 roku.

Środkowy defensor, który ostatnio występował w GKS-ie Tychy, rozegrał w tym sezonie łącznie pięć meczów.

Wcześniej Puszczę Niepołomice wzmocnił Kevin Komar.

Jeśli chodzi o zawodników opuszczających klub, póki co w tym gronie są: 19-letni Jakub Gil (skrócenie wypożyczenia ze Ślęzy Wrocław) i 21-letni Mateusz Górski. Do tego do Cracovii wrócił wypożyczony jesienią do Niepołomic 33-letni Ołeksij Dytiatjew.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! Zinédine Zidane odrzuca PSG. Ale francuski klub wytypował już nowego faworyta na trenera! AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG AS Monaco zarobiło 35 milionów euro na przedłużeniu umowy Kyliana Mbappé z PSG Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! Legia Warszawa finalizuje dwa pierwsze letnie transfery. Testy medyczne we wtorek! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! OFICJALNIE: Przemysław Tytoń nie zdążył zadebiutować w Ajaksie, już ma nowy klub! Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu Sadio Mané po optymistycznych rozmowach w sprawie letniego transferu OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United OFICJALNIE: Edinson Cavani odchodzi z Manchesteru United Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej Jagiellonia Białystok: Zagraniczny transfer Karola Struskiego na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy