Oficjalnie: Maaskant będzie pracował w MLS
2014-01-10 16:59:17; Aktualizacja: 12 lat temu
Robert Maaskant został nowym asystentem trenera Gregga Berhaltera w Columbus Crew.
- Rob przynosi do pierwszego zespołu bogate doświadczenie i wiedzę taktyczną z Europy. Z pewnością będzie bardzo dobrym źródłem informacji dla naszego klubu - powiedział trener popularnych "The Crew".
45-letni szkoleniowiec nie tak dawno poprowadził Wisłę Kraków do zdobycia mistrzostwa kraju w sezonie 2010/11 oraz do udziału w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Potem Maaskantowi w Polsce już tak dobrze nie szło i w listopadzie 2011 rozstał się z "Białą Gwiazdą". Od tego czasu Holender pracował w Texas Dutch Lions, FC Groningen, a ostatnio w Dinamie Mińsk.
- Grałem z Robem przez rok w Zwolle. Śledzę jego karierę trenerską. Jest on osobą, która wprowadza wiele filozofii do gry w piłkę nożną i przynosi do naszej drużyny bogate i wieloletnie doświadczenie ze swojej zawodowej kariery i pracy trenerskiej - dodał trener ekipy z MLS.

![Miał być hit, dostali wielki kit. Cztery miesiące i Kurt Zouma na bezrobociu [OFICJALNIE]](img/photos/114404/170x113/kurt-zouma.jpg)







![Miał być hit, dostali wielki kit. Cztery miesiące i Kurt Zouma na bezrobociu [OFICJALNIE]](img/photos/114404/90x60/kurt-zouma.jpg)












