Oficjalnie: Macheda w Birmingham City

Oficjalnie: Macheda w Birmingham City
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

Federico Macheda został wypożyczony z Manchesteru United do Birmingham City do końca obecnego sezonu.

22-letni Włoch do Manchesteru United trafił w 2008 roku i od tego czasu zagrał w 36 meczach dla "Czerwonych Diabłów". W międzyczasie był czterokrotnie wypożyczany - występował w Sampdorii, QPR, Stuttgarcie i Doncaster.

Macheda jest trzecim zawodnikiem klubu z Old Trafford, który trafił do Birmingham pod koniec okienka transferowego. Wcześniej na St. Andrews przenieśli się Tyler Blackett i Tom Thorpe.

Do tej pory "Kiko" nie zdołał zadebiutować w seniorskiej reprezentacji Włoch. Ma na swoim koncie kilkanaście występów w różnych kategoriach młodzieżowych.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy