OFICJALNIE: Maciej Makuszewski wrócił do Polski

OFICJALNIE: Maciej Makuszewski wrócił do Polski fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Odra Opole

Maciej Makuszewski wrócił do Polski. Będzie grał w pierwszej lidze w Odrze Opole.

W lutym pozostający wówczas przez wiele miesięcy bez przynależności klubowej Maciej Makuszewski zdecydował się na nietypowy ruch i trafił do ligi islandzkiej, gdzie zasilił Leiknir Reykjavík.

Tam pięciokrotny reprezentant Polski starał się odbudować, a działacze wierzyli, że będzie ogromnym wzmocnieniem.

Makuszewski jednak wielkiej furory nie zrobił i już po kilku miesiącach wraca do Polski.

Pomocną dłoń do 32-latka wyciągnęła pierwszoligowa Odra Opole.

Skrzydłowy przenosi się do tej drużyny w ramach transferu bezgotówkowego. Podpisana umowa obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Makuszewski to wychowanek SMS-u Łódź. W swojej karierze grał też w Tereku Grozny, Lechii Gdańsk, Vitorii Setúbal, Lechu Poznań oraz Jagiellonii Białystok.

Na Islandii w 12 spotkaniach zanotował gola i asystę.

Szansę na debiut Makuszewski będzie miał już w piątek, bo wtedy Odra Opole zmierzy się u siebie z Wisłą Kraków w ramach pierwszej ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy