OFICJALNIE: Maciej Mas w Cagliari

OFICJALNIE: Maciej Mas w Cagliari fot. Cagliari
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cagliari

Cagliari poinformowało o pozyskaniu Macieja Masa.

18-letni napastnik kilka miesięcy temu przeniósł się na zasadzie wypożyczenia z UKS SMS Łódź do GKS-u Bełchatów. Planowo miał tam grać do końca sezonu, ale jego pobyt w klubie został skrócony i trafił do Włoch.

Cagliari wypożyczyło Masa z opcją transferu definitywnego. GKS poinformował, że w przypadku realizacji wykupu otrzyma procent od tej transakcji.

W trakcie rundy jesiennej Mas zanotował 17 występów w I lidze. Szczególnie w ostatnich kolejkach najczęściej pojawiał się na murawie, wchodząc z ławki rezerwowych. Urodzony w Łodzi zawodnik nie strzelił ani jednego gola i nie zaliczył żadnej asysty w koszulce zespołu z Bełchatowa.

Piłkarzem Cagliari jest już Sebastian Walukiewicz. Mas zapewne będzie występował w drużynie Primavery włoskiego klubu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Bayern Monachium: Alarm w sprawie Alaby Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki OFICJALNIE: Bartomeu opuszcza Barcelonę. Na pożegnanie potwierdził, że Katalończycy zaakceptowali nowe rozgrywki Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Premier League: Jest decyzja w sprawie faulu Digne na Walkerze-Petersie [OFICJALNIE] Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia El Clásico: Barcelona nie odpuszcza. Zapis słów asystenta sędziego głównego dolał oliwy do ognia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy