OFICJALNIE: Maciej Żurawski w Warcie Poznań

OFICJALNIE: Maciej Żurawski w Warcie Poznań
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pogoń Szczecin | Warta Poznań

Nowy zawodnikiem Warty Poznań został Maciej Żurawski.

Ostatnie godziny były dla 20-latka niezwykle pracowite. Najpierw przedłużył on kontrakt z Pogonią Szczecin do 31 grudnia 2024 roku, po czym przeniósł się do ligowego rywala.

Od teraz Żurawski będzie reprezentował barwy Warty Poznań, do której przenosi się na zasadzie wypożyczenia. Umowa zawarta między stronami ma być ważna do 30 czerwca 2021 roku.

- Maciek dysponuje odpowiednimi umiejętnościami, aby występować na poziomie Ekstraklasy. Dla jego rozwoju ważne jest, aby grał. W najbliższych miesiącach więcej okazji może dostać w Warcie. Cały czas będziemy mieli na oku, jakie robi postępy. Liczymy, że zbierze kolejne doświadczenia i z nimi wróci do nas latem - powiedział dyrektor sportowy Pogoni Szczecin, Dariusz Adamczuk.

Środkowy pomocnik, który jest wychowankiem Elany Toruń, rozegrał w tym sezonie na ligowych boiskach siedem spotkań. W tym czasie raz udało mu się pokonać bramkarza rywali.

Żurawski to reprezentant Polski do lat 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie RB Lipsk sięga po amerykański talent. Wszystko zostanie w rodzinie Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Patryk Małecki z atrakcyjną ofertą z III ligi Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Legia Warszawa finalizuje pierwszy zimowy transfer - skrzydłowy Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Kuriozalna sytuacja po meczu FC Porto. Pepe niemalże pobił się z kolegą z zespołu [WIDEO] Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty Papu Gómez zagra w Hiszpanii. Znamy szczegóły transferu z Atalanty OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea OFICJALNIE: Lampard wydał oświadczenie po zwolnieniu z Chelsea Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Przyszedł zimą i odszedł zimą. Tim Hall już poza klubem [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy