Oficjalnie: Maduro przechodzi do Sevilli

Oficjalnie: Maduro przechodzi do Sevilli fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sevilla FC

Działacze Sevilli potwierdzili oficjalnie pozyskanie zawodnika Valencii Hedwigesa Maduro. Holender związał się z klubem z Andaluzji trzyletnim kontraktem.

Wychowanek Ajaxu Amsterdam przeszedł do „Nietoperzy” w 2008 roku. Po 4 latach gry dla tego klubu postanowił jednak zmienić otoczenie. Jego następną drużyną będzie Sevilla FC.

- Jestem oczywiście bardzo zadowolony z mojego przejścia do nowego klubu. Mogłem podpisać dwuletni kontrakt z Valencią, ale coś mi podpowiadało, żeby tego nie robić. Postanowiłem związać się z Sevillą na trzy sezony.

Maduro wystąpił w 76 meczach „Nietoperzy”. Rozegrał 18 spotkań dla reprezentacji „Oranje”. Na Euro 2012 nie został jednak powołany.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy