OFICJALNIE: Makengo w Udinese

OFICJALNIE: Makengo w Udinese
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Udinese Calcio

Udinese Calcio poinformowało o pozyskaniu Jean'a-Victora Makengo.

Jednym z celów Udinese na ostatnie godziny letniego okna transferowego było pozyskanie zawodnika, który wzmocni rywalizację w środku pola. Wybór padł na Jean'a-Victora Makengo.

22-latek przenosi się na Półwysep Apeniński z Nicei na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym klubem parafował kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Transakcja pochłonęła natomiast trzy i pół miliona euro.

W nowej drużynie powinien będzie on miał za zadanie załatać lukę po Seko Fofanie, który trafił za osiem i pół miliona euro do Lens.

Makengo to wychowanek Caen. Poza Niceą był też w swojej karierze związany z Tuluzą.

W poprzednim sezonie rozegrał on 22 mecze. Strzelił w tym czasie dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy