OFICJALNIE: Malang Sarr w AS Monaco

OFICJALNIE: Malang Sarr w AS Monaco fot. Malang Sarr [Instagram]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS Monaco

Malang Sarr zamienił Chelsea FC na AS Monaco.

Kiedy po francuskiego stopera lub lewego obrońcę zgłosili się czerwono-biali, zapewne miał on nadzieje, że będzie mógł z tą drużyną występować w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Tak się składa, że we wtorek podopieczni Philippe’a Clementa polegli z PSV Eindhoven i zakończyli już swój udział w eliminacjach.

Słowo się jednak rzekło, a operacja właśnie doszła do skutku.

Malang Sarr dołączył do AS Monaco na mocy wypożyczenia ważnego do 30 czerwca 2023 roku z opcją kupna szacowaną na około 15 milionów euro. Przy spełnieniu warunków, opcja może przerodzić się w obowiązek transferu definitywnego.

23-latek na Stamford Bridge przybył latem 2020 roku, ale zaraz potem został wypożyczony do FC Porto. W poprzednim sezonie rozegrał 21 spotkań w koszulce „The Blues”.

Lewonożny defensor uchodzi za duży talent i niewykluczone, że na rodzimych boiskach wreszcie odpali. Wcześniej był on związany z OGC Nice.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy