OFICJALNIE: Malcom Edjouma w FCSB

OFICJALNIE: Malcom Edjouma w FCSB
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FCSB

FCSB poinformowało o sprowadzeniu Malcoma Edjoumy.

Malcom Edjouma to zawodnik, który ma za sobą dobry okres w barwach FC Botoșani, a zainteresowanie nim sygnalizowały między innymi polskie kluby. Ostatecznie jednak postanowił on obrać inny kierunek.

W ostatnich godzinach pojawiała się informacja, że sprowadził go zespół walczący o mistrzostwo Rumunii, czyli FCSB.

Defensywny pomocnik, który może grać też jako środkowy obrońca, przenosi się zatem do tej ekipy w ramach transferu definitywnego. Z nowym klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2026 roku.

Jego poprzedni pracodawca zarobił na nim 330 tysięcy euro.

Edjouma, który w przeszłości był związany między innymi z Lorient, rozegrał w tym sezonie łącznie 23 mecze. Strzelił w nich cztery gole i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mistrzostwa Świata: Szymon Marciniak oszczędzany na najważniejsze mecze Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Mateusz Klich szykuje się do zimowego transferu. Dwie opcje na stole Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz podsumowuje mundial w Katarze: Tego żałuję najbardziej Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Czesław Michniewicz wyczerpująco komentuje „aferę premiową”. „To są pieniądze społeczeństwa i nie jest tak łatwo” Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Korona Kielce z pierwszym zimowym transferem [OFICJALNIE] Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Robert Lewandowski: Piłkarze są ofiarami tej sytuacji Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy