Oficjalnie: Malouda w Delhi Dynamos

Oficjalnie: Malouda w Delhi Dynamos
Redakcja
Redakcja
Źródło: Delhi Dynamos

Florent Malouda został nowym zawodnikiem Delhi Dynamos.

35-latek w poprzednim sezonie bronił barw FC Metz, do którego to przeniósł się z tureckiego Trabzonsporu. Malouda jest jednak znany przede wszystkim z gry w Olympique Lyon, w którym występował w latach 2003-2007, a także w Chelsea, gdzie spędził sześć sezonów. Teraz przenosi się do Delhi Dynamos. To zespół, który gra w Indian Super League, a więc rozgrywkach o charakterze pokazowym, trwających zaledwie dwa miesiące.

W reprezentacji Francji pomocnik zadebiutował w 2004 roku w spotkaniu przeciwko Polsce. Od tego czasu rozegrał 80 spotkań, zdobywając przy tym dziewięć bramek. Z ekipą "Tricolores" zdobył srebrny medal Mistrzostw Świata w 2006 roku. Ostatni występ zanotował w 2012 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Największy transfer w dziejach czeskiej ligi blisko finalizacji Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie Koronawirus w Chinach już wpływa na wydarzenia piłkarskie OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy