OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze

OFICJALNIE: Malwina Smarzek-Godek w Novarze fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gorgonzola Novara Volley

Malwina Smarzek-Godek została siatkarką ekipy Igor Gorgonzola Novara Volley.

Polska atakująca podpisała z nowym klubem dwuletni kontrakt. „Przegląd Sportowy” podaje, że Smarzek-Godek miała również propozycje z Chin, Brazylii oraz ojczyzny, ale ostatecznie zdecydowała się zostać we Włoszech. Jak przyznała po parafowaniu umowy, transfer do Novary jest dla niej spełnieniem marzeń.

Była zawodniczka m.in. UMKS-u MOS-u Wola Warszawa, Legionovii Legionowo oraz Chemika Police od 2018 roku reprezentowała barwy zespołu Zanetti Bergamo, z którym rywalizowała w siatkarskiej Serie A.

Ekipa z Novary w 2017 roku sięgnęła po mistrzostwo Włoch, a w dwóch kolejnych latach kończyła zmagania na drugim miejscu w tabeli. W sezonie 2018/2019 triumfowała w siatkarskiej Lidze Mistrzyń.

Jednocześnie z Novarą pożegnała się inna polska zawodniczka - Zuzanna Górecka.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy