OFICJALNIE: Marc-André ter Stegen wypada z gry na kilka tygodni

OFICJALNIE: Marc-André ter Stegen wypada z gry na kilka tygodni fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: FC Barcelona

FC Barcelona potwierdziła, że Marc-André ter Stegen przejdzie wkrótce operację pleców.

Niemiec swój ostatni mecz rozegrał 12 listopada. Potem nie był już w stanie wziąć udziału w zgrupowaniu reprezentacji narodowej, nie występował także w klubie.

Piłkarz liczył, że po dłuższej przerwie ból pleców minie, ale tak się nie stało.

Ostateczni bramkarz zdecydował się na operację kontuzjowanego dolnego odcinka pleców.

FC Barcelona poinformowała, że zabieg będzie mieć miejsce jeszcze w tym tygodniu. Potem gracza czeka rekonwalescencja.

Hiszpańskie media zgodnie twierdzą, że Marc-André ter Stegen zostanie wyeliminowany z treningów do lutego i spróbuje wrócić na pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Takowe odbędzie się w połowie miesiąca.

Pod nieobecność 31-latka podstawowego golkipera zastępował Iñaki Peña. Nie można jednak wykluczyć przybycia nowego zawodnika na tę pozycję w styczniu.

Bilans Ter Stegena z trwającej kampanii to jak na razie 17 występów oraz osiem czystych kont.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Wisła Kraków przeprowadzi hitowy transfer?! To zdobywca Pucharu Francji Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Nicola Zalewski zmieni klub nawet za 18 milionów euro?! Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Wisła Kraków ma nowego bramkarza [OFICJALNIE] Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Legia Warszawa złożyła za niego trzy oferty. Bramkarz klubu z Ekstraklasy potwierdził, że wcześniej był bardzo blisko transferu do niej Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Piotr Stokowiec był gotowy to zrobić, skończyło się zupełnie inaczej. „Szybko poszło” Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Co na to Borussia Dortmund? Marco Reus z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE] Beniaminek Ekstraklasy z nowym trenerem. ŁKS Łódź ogłosił następcę Piotra Stokowca [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy