OFICJALNIE: Marc Overmars usunięty z FIFA 22

OFICJALNIE: Marc Overmars usunięty z FIFA 22 fot. kivnl / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: EA Sports

Marc Overmars został usunięty z gry piłkarskiej FIFA 22 po wybuchu skandalu obyczajowego.

Poprzedni rok zakończył się dla 48-latka znakomicie. Ajax awansował do 1/8 finału Ligi Mistrzów i jest liderem tabeli Eredivisie, a on sam podpisał nowy kontrakt.

Dyrektor sportowy związał się z amsterdamczykami do 30 czerwca 2026 roku, ale nie wypełnił porozumienia. Dlaczego?

Klub odkrył, że Marc Overmars nagabuje swoje koleżanki z pracy. Kobiety początkowo nie chciały o niczym mówić, ale gdy Edwin van der Sar poprosił o informacje w kwestii każdej potencjalnej nieprawidłowości zaobserwowanej w pracy, afera wyszła na jaw.

Według najnowszych wieści „Synowie Bogów” już wcześniej dostawali znaki, że Holender zachowuje się niestosowanie, ale najwidoczniej nie przywiązywali do tego wagi. Van der Sar postanowił jednak położyć temu kres.

Kiedy okazało się, że Overmars wysyłał między innymi zdjęcia swojego penisa, natychmiast zmuszono go do rezygnacji z piastowanego stanowiska.

Niebawem powinno też ruszyć oddzielne śledztwo przeciwko byłemu reprezentantowi Holandii i triumfatorowi Ligi Mistrzów. Tymczasem jego karty znikają z gry FIFA 22.

Electronic Arts podjęło decyzję o usunięciu Overmarsa z najnowszej odsłony swojego flagowego produktu. Nie będzie on zatem dłużej dostępny jako ikona.

Były zawodnik Arsenalu czy FC Barcelony posiadał trzy ikony FUT (ocena ogólna: 86, 88 i 90).

Wcześniej z trybu offline zniknął Mason Greenwood, który jest oskarżony o napaść seksualną i groźby śmierci.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] Klubowe Mistrzostwa Świata: Składy na Flamengo - Al-Hilal [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy