OFICJALNIE: Marchewka w GKS-ie Katowice

OFICJALNIE: Marchewka w GKS-ie Katowice
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: GKS Katowice

GKS Katowice sprowadził z Rozwoju Katowice Bartosza Marchewkę.

Środkowy napastnik awansował do pierwszego zespołu Rozwoju Katowice we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu rozegrał on 44 spotkania i strzelił trzy gole. 18-latek w przeszłości był powoływany do reprezentacji Polski (U-15 i U-16).

Teraz będzie pracował na swoje nazwisko w GKS-ie Katowice, który poinformował na swojej oficjalnej stronie internetowej o podpisaniu z nim dwuipółletniej umowy. Porozumienie zakłada opcję przedłużenia współpracy.

– Bartosz Marchewka to młody i utalentowany zawodnik. Pomimo 18 lat od trzech sezonów występuje na poziomie drugiej ligi. Zawodnik był już zaproszony na testy sportowe rok temu, a w tym roku pojechał z drużyną na obóz do Turcji, gdzie został poddany kolejnej weryfikacji. Po obozie zapadła decyzja o jego zakontraktowaniu – oznajmił Tadeusz Bartnik, dyrektor sportowy GKS-u Katowice.

W drugą stronę powędrował Kamil Kurowski, którego kontrakt wygasa po zakończeniu obecnego sezonu. Transakcja odbyła się na zasadzie wypożyczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy