OFICJALNIE: Marchisio opuszcza Zenit

OFICJALNIE: Marchisio opuszcza Zenit
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zenit Sankt Petersburg

Claudio Marchisio nie będzie już reprezentował barw Zenitu Sankt Petersburg.

Doświadczony pomocnik trafił do rosyjskiego zespołu na początku września ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu po tym, jak zakończył swoją długoletnią przygodę z Juventusem.

Były reprezentant Włoch związał się z Zenitem do końca czerwca 2020 roku i wiemy już, że na pewno nie wypełni tego kontraktu, ponieważ postanowił rozwiązać za porozumieniem stron obowiązującą umowę.

33-letni zawodnik zdecydował się na taki krok z uwagi na problemy zdrowotne. Claudio Marchisio jeszcze w trakcie sezonu nabawił się kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry do końca rozgrywek i obecnie nie odzyskał jeszcze pełni sił.

Z tego też powodu środkowy pomocnik nie chciał być bagażem dla ekipy z Sankt Petersburga i zakończył z nią współpracę po piętnastu rozegranych meczach, w których strzelił dwie bramki.

Najbliższa przyszłość byłego gracza Juventusu nie jest znana, ale nie można wykluczyć, że w zaistniałej sytuacji zdecyduje się na zawieszenie korków na kołku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy