OFICJALNIE: Marchisio opuszcza Zenit

OFICJALNIE: Marchisio opuszcza Zenit
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Zenit Sankt Petersburg

Claudio Marchisio nie będzie już reprezentował barw Zenitu Sankt Petersburg.

Doświadczony pomocnik trafił do rosyjskiego zespołu na początku września ubiegłego roku na zasadzie wolnego transferu po tym, jak zakończył swoją długoletnią przygodę z Juventusem.

Były reprezentant Włoch związał się z Zenitem do końca czerwca 2020 roku i wiemy już, że na pewno nie wypełni tego kontraktu, ponieważ postanowił rozwiązać za porozumieniem stron obowiązującą umowę.

33-letni zawodnik zdecydował się na taki krok z uwagi na problemy zdrowotne. Claudio Marchisio jeszcze w trakcie sezonu nabawił się kontuzji kolana, która wyeliminowała go z gry do końca rozgrywek i obecnie nie odzyskał jeszcze pełni sił.

Z tego też powodu środkowy pomocnik nie chciał być bagażem dla ekipy z Sankt Petersburga i zakończył z nią współpracę po piętnastu rozegranych meczach, w których strzelił dwie bramki.

Najbliższa przyszłość byłego gracza Juventusu nie jest znana, ale nie można wykluczyć, że w zaistniałej sytuacji zdecyduje się na zawieszenie korków na kołku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy