OFICJALNIE: Marcin Żewłakow w Niecieczy. Będzie pełnomocnikiem zarządu

OFICJALNIE: Marcin Żewłakow w Niecieczy. Będzie pełnomocnikiem zarządu fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Marcin Żewłakow będzie pracował w Bruk-Becie Termalice Nieciecza.

Jak poinformował pierwszoligowy klub, 43-latek został pełnomocnikiem zarządu do spraw sportowych.

Były reprezentant Polski w trakcie kariery zawodniczej występował m.in. w Polonii Warszawa, Excelsiorze Mouscron, Metz, Genk, APOEL-u, GKS-ie Bełchatów oraz Koronie Kielce. Buty na kołku zawiesił w 2013 roku. Już po tym został ekspertem i komentatorem w Telewizji Polskiej.

W Niecieczy dzisiaj nie próżnują. Nieco wcześniej władze klubu przedstawiły bowiem nowego trenera. Został nim Mariusz Lewandowski, który swego czasu był odpowiedzialny za wyniki Zagłębia Lubin.

Termalica, którą do listopada prowadził Piotr Mandrysz, plasuje się aktualnie na dziesiątej lokacie w tabeli I ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy