OFICJALNIE: Marcus Berg w Krasnodarze. Szwed wraca do Europy!

OFICJALNIE: Marcus Berg w Krasnodarze. Szwed wraca do Europy!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FK Krasnodar

Marcus Berg zasilił szeregi Krasnodaru.

Doświadczony napastnik zakończył swoją dwuletnią przygodę w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i postanowił wrócić na Stary Kontynent.

Reprezentant Szwecji nie narzekał na brak zainteresowania i ostatecznie zdecydował się zaakceptować ofertę przedstawioną mu przez władze FK Krasnodar.

32-letni zawodnik po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z rosyjskim zespołem rocznym kontraktem i na jego mocy zarobi blisko dwa miliony euro.

Marcus Berg w ostatnich dwóch sezonach wyróżniał się bardzo dużą skutecznością w barwach Al-Ain. W sumie dla klubu z Hazza Bin Zayed Stadium strzelił 48 bramek w 64 rozegranych meczach.

Zespół ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich za sprawą znakomitej dyspozycji byłego gracza takich ekip jak HSV, PSV czy Panathinaikos sięgnął po mistrzostwo i puchar kraju w rozgrywkach 2017/2018 oraz dotarł do finału tegorocznych Klubowych Mistrzostw Świata, w których to musiał uznać wyższość Realu Madryt (1:4).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy