Oficjalnie: Marin w Trabzonsporze

Oficjalnie: Marin w Trabzonsporze
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Trabzonspor

Marko Marin najbliższy sezon spędzi w Trabzonsporze.

Zawodnik urodzony w Jugosławii przejdzie do nowego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu. Dodatkowo na konto Chelsea zostanie przelane 1,8 miliona funtów.

Reprezentant Niemiec dołączył do „The Blues” w 2012 roku z Werderu Brema, podpisując pięcioletnią umowę. Do tej pory jednak zanotował zaledwie 15 występów w barwach klubu z Londynu, zdobywając jedną bramkę.

W 2013 roku Marin przeszedł do Sevilli, co rozpoczęło serię kolejnych wypożyczeń, kolejno do Fiorentiny oraz Anderlechtu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [23/01/2022] Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Aston Villa rusza po pomocnika Juventusu. Transfer w granicach 20 milionów euro Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki Reprezentacja Polski: Nagły zwrot?! Rosną szanse na angaż Andrija Szewczenki OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa OFICJALNIE: Rui Gomes odszedł z Legii Warszawa Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki: Komory na mecz z Kamerunem bez bramkarza i trenera Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają Puchar Narodów Afryki pod znakiem przygasłych gwiazd. Faworyci nie zachwycają OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie OFICJALNIE: Sardar Azmoun wybrał nowy klub. Wiadomo, gdzie zagra w następnym sezonie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy