Oficjalnie: Martin Skrtel przedłużył kontrakt

Oficjalnie: Martin Skrtel przedłużył kontrakt
Redakcja
Redakcja
Źródło: Liverpool FC

Oficjalna strona Liverpoolu ogłosiła, że Skrtel podpisał nową, długoterminową umowę z klubem.

27-latek, który został wybrany najlepszym zawodnikiem Liverpoolu w poprzednim sezonie, umieścił swój podpis na nowym kontrakcie po zakończeniu dzisiejszego treningu.

- Jestem szczęśliwy, ponieważ jestem częścią jednego z największych klubów na świecie. Po ostatnim sezonie było dużo rozmów na temat mojej przyszłości, ale muszę powiedzieć, że priorytetem było dla mnie podpisanie nowego kontraktu z Liverpoolem. Dla mnie to wielka rzecz, aby grać w klubie z Anfield Road. Mogę dumnie reprezentować tę drużynę wraz ze wspaniałymi piłkarzami, z których niektórzy to prawdopodobnie najlepsi gracze na świecie. Mam nadzieję, że mogę tworzyć historię w tym klubie i że fani zawsze będą mnie pamiętać, to jest mój cel na przyszłość - powiedział reprezentant Słowacji.

Skrtel został sprowadzony w 2008 roku z Sankt Petersburga i do tej pory zaliczył 175 występów dla "The Reds". On i jego rodzina są zadowoleni z życia prywatnego i obrońca uważa, że Brendan Rodgers może sprawić, aby był równie szczęśliwy ze spraw boiskowych.

- Jestem tu prawie cztery i pół roku i cieszę się wraz rodziną z czasu tutaj spędzonego. Nie było więc żadnych wątpliwości, czy zostać, czy też odejść. Zmieniło się wiele rzeczy, w tym również menadżer. Myślę, że możemy zacząć tworzyć historię i chcę być jej częścią. Mamy cel, a jest nim czołowa czwórka i mam nadzieję, że możemy to zrobić. Myślę, że Brendan Rodgers zademonstrował swoją jakość w Swansea i teraz prowadząc Liverpool, również to zrobi. Pokazał, że jest świetnym menadżerem i mam nadzieję, że będziemy grać lepiej pod jego wodzą niż w poprzednich sezonach i wierzę, że spełnimy nasz cel - zakończył Skrtel.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu Agent Hakimiego wprost: To główna przyczyna transferu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu OFICJALNIE: Fabian Mrozek piłkarzem Liverpoolu LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą LaLiga: Ekspert ocenia wzbudzającą kontrowersje sytuację z Sergio Ramosem i Raúlem Garcíą Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Javier Ajenjo Hyjek zagra w Ekstraklasie. Trafi do Piasta Gliwice Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy