OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji

OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Michał Masłowski co najmniej do końca sezonu będzie występował w HNK Goricy.

Pomocnik, który swego czasu występował w reprezentacji Polski, od września 2017 roku jest związany z HNK Goricą. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce wróci do Ekstraklasy.

Na razie jednak jest to niemożliwe. Wprawdzie jego umowa miała obowiązywać tylko do końca czerwca, ale dziś została przedłużona, co najmniej do 27 lipca 2020. Wtedy to bowiem kończą się rozgrywki w lidze chorwackiej.

Sytuacja ma związek z pandemią koronawirusa. Zmagania ligowe w większości państw zostaną wydłużone, a z reguły kontrakty są podpisywane do końca czerwca. 

Masłowski rozegrał w tym sezonie 16 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy