OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji

OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Michał Masłowski co najmniej do końca sezonu będzie występował w HNK Goricy.

Pomocnik, który swego czasu występował w reprezentacji Polski, od września 2017 roku jest związany z HNK Goricą. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce wróci do Ekstraklasy.

Na razie jednak jest to niemożliwe. Wprawdzie jego umowa miała obowiązywać tylko do końca czerwca, ale dziś została przedłużona, co najmniej do 27 lipca 2020. Wtedy to bowiem kończą się rozgrywki w lidze chorwackiej.

Sytuacja ma związek z pandemią koronawirusa. Zmagania ligowe w większości państw zostaną wydłużone, a z reguły kontrakty są podpisywane do końca czerwca. 

Masłowski rozegrał w tym sezonie 16 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Legia Warszawa: Kacper Tobiasz po meczu z Lechem Poznań Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych Przerwany mecz Newcastle United z Tottenhamem. Znakomite zachowanie Sergio Reguilóna, Erica Diera i służb medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy