OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji

OFICJALNIE: Masłowski nie ucieka z Chorwacji
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: HNK Gorica

Michał Masłowski co najmniej do końca sezonu będzie występował w HNK Goricy.

Pomocnik, który swego czasu występował w reprezentacji Polski, od września 2017 roku jest związany z HNK Goricą. Nie można jednak wykluczyć, że wkrótce wróci do Ekstraklasy.

Na razie jednak jest to niemożliwe. Wprawdzie jego umowa miała obowiązywać tylko do końca czerwca, ale dziś została przedłużona, co najmniej do 27 lipca 2020. Wtedy to bowiem kończą się rozgrywki w lidze chorwackiej.

Sytuacja ma związek z pandemią koronawirusa. Zmagania ligowe w większości państw zostaną wydłużone, a z reguły kontrakty są podpisywane do końca czerwca. 

Masłowski rozegrał w tym sezonie 16 meczów. W tym czasie strzelił dwa gole i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy